Radno vrijeme knjižnice - ponedjeljak i utorak 9-14 h, svaki drugi petak 8-14h.

O našoj knjižnici

Osnovni ciljevi knjižnice

Potpora obrazovnim i odgojnim zadacima predviđenim nastavim  planom i programom škole. Poticanje i uživanja u čitanju i učenju. Omogućavanje stjecaja stvaralačkog iskustva pri korištenju i kreiranju informacija kao pomoć pri učenju.

Smještaj knjižnice

Knjižnica je u prizemlju škole, ali njeno djelovanje nije prizemno. Po kvadraturi je manja od standarda, a  ipak je u njoj standardno neka aktivnost u tijeku. 3000 jedinica  knjižnične građe  dostupne su korisnicima  samo u  određene dane u tjednu ( imamo 1/2 knjižničarke), ali su pretraživi u digitalnom obliku.

Kad doći u knjižnicu

Želiš posuditi lektiru ili stručnu knjigu? Treba ti knjiga za razbibrigu. Mogao bi pogledati i neki filmić. Odigrao bi edukativnu igricu na računalu. Moraš nešto istražiti za zadaću. Zanima te što je novu u životu slavnih. Kada ne znaš kako se razmnožava morski pas. Želiš nešto kreativno izraditi, svojim rukama. Pitati knjižničarku neko teško pitanje…….i još svašta.

Mala digitalna referentna zbirka

Učiteljski kutak