Izborna nastava

Izborna nastava pruža svim učenicima podjednaku mogućnost izbora nastavnog predmeta iz ponuđenih odgojno-obrazovnih sadržaja u školi.

7. – 8. razred

4.- 8. razred

1.-8. razred

Izvannastavne aktivnosti

Izvannastavne aktivnosti rezultat su kreativnosti učitelja koja pruža mogućnost slobodnijeg razvijanja kreativnosti učenika.

Recitatorska skupina

Naučiti učenike lijepo izražajno čitati, recitirati poštujući interpunkcijske znakove.

Likovna skupina

Usvajanje temeljnog vizualnog jezika poticanjem učenikova likovnoga govora likovno-tehničkim sredstvima.

Glazbena skupina

Razvijanje glazbenog i plesnog izražaja primjerenog učenicima te zadovoljstva učenika realizacijom tih sadržaja.

Dramska skupina

Naučiti učenike glumiti. Poticati njihovu maštu, kreativnost i volju za učenjem.

Cvjećari

Razvijati kod učenika estetsku ugodu te ljubav prema prirodi.

Pjevački zbor

Javnim nastupima privikavati se na intenzivno sudjelovanje u manifestacijama kulturnog života škole i sredine u kojoj žive.

Odbojka i nogomet

Svakom učeniku omogućiti da kroz izvannastavnu aktivnost zadovolji svoj interes za bavljenjem sportom.

Mladi tehničari

Obučiti učenike tehničkim vještinama kako bi samostalno koristili različite tehničke tvorevine i pomagala.

Školska zadruga

Posaditi voće i povrće. Baviti se izradom različitih predmeta za školske sajmove.