Posjet zadrugara Općini Levanjska Varoš

Učenici naše škole posljednjih mjesec dana vrijedno su radili na izradi božićnih čestitki koje je od školske zadruge „Mravac“ naručila općina Levanjska Varoš. Budući da se bliže božićni blagdani, a naše su čestitke dovršene, došlo je vrijeme da ih predamo onima koji su ih naručili.

Stoga su danas, 6. prosinca 2018.,  učenici 1. i 5. razreda pod vodstvom razrednica Majde Rončević i Željke Brataljenović te školske pedagoginje Mateje Raković išli u Općinu predati čestitike. U Općini nas je dočekao načelnik, gospodin Slavko Tidlačka, i djelatnice Općine koji su nas lijepo ugostili. Učenici su načelniku predali ručno izrađene čestitke, a načelnik ih je pohvalio te im poklonio nekoliko slikovnica koje ćemo staviti u školsku knjižnicu kako bi bile dostupne svim učenicima.

Budući da je danas i blagdan sv. Nikole, načelnik Slavko Tidlačka učenicima i učiteljicama pripremio je i slatke darove. Razgovarali smo i o planovima za buduću suradnju Općine i školske zadruge. Bilo je to vrlo ugodno i lijepo druženje i suradnja, a nadamo se da će tako ostati i dalje. Kako nam je bilo možete pogledati na fotografijama koje smo zabilježili tijekom posjeta.

Pedagoginja: Mateja Raković