Božićna priredba i božićni sajam

Dolaskom prosinca naši su se učenici i učitelji marljivo pripremali za proslavu Božića u našoj školi. Dana 20. prosinca 2018. svoje su pjesme, recitacije i igrokaze prikazali na božićnoj priredbi, koja je bila organizirana u holu naše škole. Božićna priredba organizirana je kako za učenike i njihove roditelje tako i za ostale mještane općine Levanjska Varoš, koji su se odazvali u velikom broju te sa zanimanjem pratili priredbu koju su za njih pripremili učenici, pod vodstvom svojih učitelja.

Nakon priredbe u prostorima naše škole održan je humanitarni božićni sajam na kojem smo prodavali božićne ukrase i rukotvorine koje su marljivo pripremili učenici, roditelji i djelatnici škole. Dio prikupljenih sredstava planiramo donirati projektu „Škole za Afriku“, a drugi dio planiramo iskoristiti za potrebe školske zadruge „Mravac“, kako bi njezini članovi mogli nastaviti svoj kvalitetan i kreativan rad.

Autor: Mateja Raković, pedagoginja