hobIT: Edukacija o poduzetništvu 2. dio

Drugi susret edukacije o poduzetništvu i jačanju poduzetničkih vještina otkrio nam je koliko svatko od nas posjeduje poduzetnike vještine i možemo vam se pohvaliti kako smo si postavili visoke ciljeve. Skupljamo dojmove, bilježimo važne savjete i jačamo svoje mišiće kako bi u tri osnovne škole zajednički radili na razvoju i planovima aktivnosti školskih zadruga. U tome nam još uvijek pomažu profesorice s Ekonomskog fakulteta u Osijeku; izv.prof.dr.sc.Julia Perić, izv.prof.dr.sc. Anamarija Delić i prof. dr.sc. Sunčica Oberman Peterka.

Edukacija je provedena u sklopu projekta “E, baš hoću biti poduzetnik” koji je podržan financijskim sredstvima Islanda, Lihtenštajna i Norveške u okviru EGP financijskog mehanizma. Fotografije s drugog susreta u sklopu edukacije možete pogledati ovdje.

Nositelj projekta: Osnovna škola „Silvije Strahimir Kranjčević“, Levanjska Varoš

Partneri: Osnovna škola „Antunovac“, Osnovna škola „Šećerana“, Visoka škola za zeleni razvoj iz Norveške, Zaklada Slagalica, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, Hrvatska udruga učeničkog zadrugarstva.

Projekt „E, baš hoću biti poduzetnik“ podržan je sa 1.007.611,82 kuna financijske podrške Islanda, Lihtenštajna i Norveške u okviru EGP financijskog mehanizma. Cilj projekta je unaprjeđenje vještina učitelja i drugih odgojno-obrazovnih radnika iz područja STEM-a, IKT-a, poduzetništva i rada s učenicima s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama i nadarenim učenicima u osnovnim školama.

Community Foundation Slagalica – Zaklada “Slagalica” – Projekt HobIT