Obiteljski dan i Dan škole

Prošlog tjedna obilježili smo vrlo važne dane za našu školu – Obiteljski dan i Dan škole. Cilj nam je bio učvrstiti partnerstvo obitelji i škole, što je jedan o glavnih temelja dječjeg uspjeha. Obiteljski dan obilježili smo raznovrsnim radionicama i sportskim aktivnostima u kojima su sudjelovali učenici, roditelji te djelatnici škole. Također, održali smo i Info dan Projekta „Učimo zajedno 7“ te prodaju kolača i rasade iz naših uzdignutih gredica. Nakon aktivnog rada odmorili smo se uz glazbu, zajednički ručak te kolače koje su prethodno ispekli učenici i njihovi roditelji.

Sutradan smo svečanom priredbom obilježili Dan škole na kojemu je prvi puta javnosti predstavljena himna naše škole za koju su tekst napisali učenici škole, a glazbu naša učiteljica glazbene kulture. Osim himne, učenici su pod budnim okom svojih učiteljica izveli točke koje su vrijedno pripremali cijelu školsku godinu.

Pogledajte i poslušajte kako nam je bilo!

Fotogalerija

Smatramo da je naš cilj ostvaren, slažete li se s nama?

 

Pedagoginja Mateja Dumančić