„Sportski dan“ OŠ Čaglin – partnerski posjet u okviru CDŠ

U srijedu 29. svibnja sudjelovali smo na CDŠ sportskim igrama u organizaciji OŠ Stjepana Radića iz Čaglina.
U konkurenciji 4 škole (OŠ Vladimira Nazora Trenkovo, OŠ Slakovci i OŠ Stjepana Radića Čaglin i naša škola) naše učenice i učenici natjecali su se u gotovo svim kategorijama a ponajbolji su bili u potezanju užeta, badmintonu i bacanju kugle gdje je prvo mjesto osvojio naš učenik Petar Maričak. Sudjelovali su i u nogometu djevojčice i dječaci, stolnom tenisu, skoku u dalj i vis, bacanju vorteksa te trčanju. Nakon sportskih natjecanja slijedio je ručak i sladoled a učenici su se međusobno družili i tako stekli nova prijateljstva. Na kraju su učenici i učitelji zaplesali kolo. Atmosfera je bila odlična i radujemo se sljedećem susretu u Trenkovu. Čestitamo našim učenicima na postignutom uspjehu i dobrom vladanju.

Zahvaljujemo se ravnateljici i svim djelatnicima/ama OŠ Stjepana Radića na pozivu i gostoprimstvu!

Fotogalerija

Tekst i fotografije: Vesna Čupić

Fotografije: Ivana Vladić