Dan zahvalnosti za plovove zemlje u našoj školi

I ove smo godine svečano obilježili Dan zahvalnosti za plodove zemlje, započeli smo stihovima pjesme Natali Šarić Blago danu koji počne mirisima kruha, a nastavili recitacijama učenika razredne nastave. Okupljenim učenicima i djelatnicima obratio se župnik Miro Tomas. Izrekavši molitvu za sve što blagujemo i zahvalu majkama i bakama koje su se posebno potrudile i u školu poslale kiflice, kruhove, gužvare, lepinje…Zahvalni na obilju pred nama, sjetili smo se i onih koji gladuju i ne mogu uživati u plodovima zemlje. Svi učenici imali su priliku uživati u pekarskim proizvodima do kraja dana. O mirisima i okusima koji su se širili predvorjem škole teško je svjedočiti riječima, zato bolje zavirite u galeriju fotografija.

Ivana Vladić, prof