Dan kravate

U četvrtak, 18. listopada 2018. godine, u našoj smo školi obilježili Dan kravate.

Pedagoginja je izradila pano na temu „Dan kravate“ iz kojeg su učenici mogli saznati nešto o povijesti kravate, o njezinim karakteristikama, kako ju zavezati te druge zanimljivosti. Čini se da je pano bio doista koristan jer su učenici naučili samostalno svezati kravatu.

Na Dan kravate učenici i djelatnici škole u školu su došli s kravatama. Među mnoštvom zanimljivih kravata odabrali smo dvije najzanimljivije i najoriginalnije. Učitelji su birali najbolju učeničku, a učenici najbolju učiteljsku kravatu. Izbor je bio obilježen smijehom i veselom atmosferom, a vlasnicima pobjedničkih kravata uručene su pohvalnice i slatki mali darovi.

Autor: Mateja Raković, pedagoginja