Volim te mama!

Ususret Majčinom danu školska knjižničarka organizirala je  izložbu pod nazivom Volim te mama!

Svi znamo kako su majke kompleksne –nitko te ne može naljutiti kao mama, ali i nitko razveseliti kao mama. Upravo kao što su majke „svekolika mješavina“ tako se i naša organizacija vodila integracijom. Upotrijebiti informacijsko-komunikacijsku  tehnologiju, razvijati emocionalnu inteligencije, poticati kreativnost i  timski rad kao i suradničko učenje.

Učenici su pozvani da naprave selfi sa mamom i isti dostave na email škole ili nacrtaju mamin  portret i dostave u školsku knjižnicu. Pomoć pri radu, ukoliko su je trebali, imali su od učitelja informatike, voditeljice likovne sekcije i knjižničarke.

Naravno i mame su sudjelovale ne samo kao „izložbeni predmeti“ nego su i šaljući emailove  uključile se u proces stjecanja novih znanja svoje djece.