U goste idemo i darove nosimo

Uključili smo se u kampanju  Čitaj mi i obilježili Svjetski dan čitanja na glas. Obilježavanje ovoga dana pokrenula je organizacija  LitWorld. Potvrđeno je da  čitanja naglas  razvija  čitateljske navike, vještine slušanja,  obogaćuje rječnik, poboljšava koncentraciju i logičko razmišljanje.

Učenici 2. i 4. razreda bili su u gostima  učenicima 7. i 1. razreda. Domaćinima smo ponijeli zanimljive darove. Učenici 4. razreda sedmašima su donijeli kamišibaji priču na njemačkom jeziku Hänsel und Gretel. Potom su zajedno sa učenicima drugog razreda navratili učenicima prvog razreda. Donijeli smo im pregršt priča. Bliži nam se Valentinova pa su i naši pokloni bili takvi. Čitali smo Ljubavno pismo za puža Vere Zemunić i priče iz zbirke Šale i pohvale  Sonje Zubović.

Više klikom na fotografije