Projekt „Sigurnije škole i vrtići“ za školsku godinu 2021./2022.

I ove smo školske godine nastavili s aktivnostima u sklopu projekta Hrvatskog Crvenog križa „Sigurnije škole i vrtići“.

Učenici nižih razreda odradili su aktivnosti na temu podizanja svijesti o opasnostima doma i pripremama za izvanredne aktivnosti. Kroz aktivnosti ih je vodila pedagoginja.

Učiteljica prirode, biologije i kemije svim je učenicima i ove godine demonstrirala postupke prve pomoći u određenim problemskim situacijama.

Ove su se godine učenici viših razreda okušali i u stvaranju poezije na temu prve pomoći pod mentorstvom učiteljice hrvatskoga jezika. Učenici 3. razreda izradili su plakat na tu temu.

Zbog odrađenih aktivnosti ostvarili smo pravo na značku sigurne škole i za ovu školsku godinu. Veselimo se novim aktivnostima i u idućoj školskoj godini.

Pedagoginja Ivana Kaluđer