OLIMPIJSKI DAN U NAŠOJ ŠKOLI

Dana 10. rujna obilježili smo Olimpijski dan u našoj školi. Učenici razredne nastave obilježili su ga u sklopu nastave Tjelesne i zdravstvene kulture, a „veliki” na malo drukčiji način.

Budući da nastavljamo s prošlogodišnjim projektom „Kvizomanija”, učenici su prvo odigrali kviz kako bi odmjerili znanje o Olimpijskim igrama. Kviz je pripremio učitelj geografije i tjelesne i zdravstvene kulture. Čestitke svim sudionicima. Ovoga puta nismo imali pobjednike uz uzrečicu „Nije važno pobijediti, važno je sudjelovati!”. Zahvaljujući kvizu sada znamo i tko je tu uzrečicu izrekao :-).

Nakon poučnog dijela, uslijedilo je i natjecanje u odbojci i nogometu.

Svi su se izvrsno zabavili i veselo završili prvi tjedan u novoj nastavnoj godini.

 

Pedagoginja Ivana Kaluđer