Obavijest roditeljima djece dorasle za upis u prvi razred za šk. god. 2021./2022.

Obavještavamo roditelje djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2021./2022. upisnog područja Osnovne škole „Silvije Strahimir Krančević“, Levanjska Varoš (sva naselja Općine Levanjska Varoš) da ćemo vršiti PREDUPIS djece. Obveznici polaska u osnovnu školu su djeca rođena u razdoblju od 1. travnja 2014. do 31. ožujka 2015. godine i djeca kojoj je u školskoj godini 2020./2021. odgođen upis u prvi razred osnovne škole.

Molimo roditelje da samo nazovu školu na broj telefona 864-003

9. ili 11.veljače 2021. od 9,00 do 12,00 h

Za predupis je potrebno pripremiti:

– datum rođenja djeteta

– OIB djeteta

– adresu

– broj telefona roditelja

Iznimno, u prvi se razred mogu upisati djeca koja do 31. ožujka ove godine nemaju navršenih 6. godina života ukoliko im to na zahtjev roditelja ili staratelja i prijedloga stručnog povjerenstava odobri Upravni odjel za obrazovanje Osječko-baranjske županije.

U nastavku možete pogledati Plan upisa djece u prvi razred i

ZAHTJEV ZA UTVRĐIVANJE PSIHOFIZIČKOG STANJA DJETETA/UČENIKA

S poštovanjem,

Pedagoginja Ivana Kaluđer, prof.

Ravnateljica: Nataša Šego, prof.