e Twinning nacinalna oznaka kvalitete

Projekt Light Reading koji je provela knjižničarka sa učenicima( i projektnim partnerima) nagrađen je nacionalnom oznakom kvalitete.

Što je nacionalna oznaka kvalitete

Nacionalna oznaka kvalitete - Slika 1eTwinningova oznaka kvalitete dodjeljuje se učiteljima s izvrsnim eTwinningovim projektima.

Oznaka kvalitete potvrđuje da je projekt ispunio određene standarde.

Kriteriji za oznaku kvalitete

1. Pedagoške inovacije i kreativnost
  2. Integracija projekta u kurikulum
  3. Suradnja partnerskih škola = planiranje, koordinacija i procjena na razini učitelja partnerskih škola  (ocjenjuje se na temelju učestalosti, kontinuiteta, intenziteta i relevantnosti), suradnja među učenicima partnerskih škola (također se ocjenjuje na temelju učestalosti, kontinuiteta, intenziteta i relevantnosti)