Obavijest o udžbenicima za školsku godinu 2019./2020.

Poštovani,

udžbenike za školsku godinu 2019./2020. financira Ministarstvo odgoja i obrazovanja te iste nije potrebno naručivati jer će ih učenici dobiti u školi. Popis udžbenika će radi uvida stajati na mrežnim stranicama škole.

Na stranici škole objavljen je i Odabir drugih obrazovnih materijala potrebnih za školsku godinu 2019./2020., razvrstan po razredima. Financiranje navedenih materijala obavlja se na sljedeći način:

1. OPĆINA LEVANJSKA VAROŠ financira: radne bilježnice, nastavne listiće, zbirke zadataka, geografske atlase, povijesne atlase, kutije za pokuse iz biologije te pribor iz fizike. Općina materijale nabavlja u suradnji sa Školom te će ih učenici dobiti u školi. Roditelji ih ne naručuju i ne kupuju!
  2. RODITELJI (U SURADNJI SA ŠKOLOM) financiraju propisane likovne mape, ali ne trebaju ih kupovati prije početka školske godine, već će ih naručiti u dogovoru sa Školom.
  3. RODITELJI (SAMOSTALNO) naručuju i kupuju propisane radne materijale za tehničku kulturu.

S poštovanjem!

Levanjska Varoš, 10. srpnja 2019.

Nataša Šego, ravnateljica

Mateja Raković, pedagoginja

Obvezni udžbenici 2014.-2018.

Obvezni udžbenici 2014-2018 -MZOS službeno

Lista odabranih udžbenika za 2019.-2020.

Lista-odabranih-udžbnika-za-2019-2020

Odabir drugih obrazovnih materijala