Idemo na put

7. veljače sudjelovali smo na online druženju pod nazivom Idemo na put u organizaciji OŠ Đakovački Selci. Predstavili su nam  putopisni strip Mzungu Luka i njegove autore Luku Pejića i Domagoja Rapčaka. Uz učenike i djelatnike naše škole sudjelovali su učenici i djelatnici škole domaćina, OŠ Luka Botić Viškovci i  OŠ Drenje. Ovo druženje nastavak je suradnje četiri škole koje su se profesionalno povezale u skupinu Zajedno smo jači (bolji) s ciljem podizanja kvalitete školskih kurikuluma.

Luka i Domagoj  upoznali  su nas sa cijelim procesom: od ideje o volontiranju u Tanzaniji, puta u Afriku, iskustva djelovanja u lokalnoj zajednici do zajedničkog projekta dvojice prijatelja -putopisnog stripa Mzungu Luka.

Želite li i vi upoznati se sa Mzungu Lukom i saznati ponešto o Tanzaniji i stripu kliknite na poveznicu: Mzngu Luka