Dan očeva u 1. razredu

Učiteljica Majda osmislila je i uz pomoć svojih učenika provela zanimljiv razredni projekt povodom Dana očeva. Promišljali su učenici osvojim očevima, što im je potrebno i praktično, te  planirali način i troškove nabave. S puno ljubavi i pažnje oslikavali poklone i pri  tome pokazali  do sada naučeno u slikanju, crtanju i pisanju.  U projekt su aktivno uključili i svoje očeve. Njihov zadatak je  bio dostaviti učiteljici putem društvene mreže (za komunikaciju s roditeljima ) fotografiju sa svojim djetetom. Uz fotografiju napisati i svoje  osjećaje vezane uz darivanje povodom njihovog dana. Ptičica nam je dojavila da su , kao i uvijek, mame priskočile u pomoć svojim muževima u izvršavanju ovoga zadatka.  U projekt smo uključili i knjižničarku. Upoznala nas je sa digitalnim alatom i pomogla izraditi našu digitalnu knjigu o razrednom projektu.

Klikom prolistajte našu knjigu Dan očeva u 1. razredu