ORGANIZIRANJE NASTAVE OD 15.11.2021.

Nastava u našoj školi prema dopisu Stožera civilne zaštite Osječko-baranjske županije koji daju preporuku za nastavak nastave po Modelu A u Osječko-baranjskoj županiji od ponedjeljka 15.studenog 2021. godine, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera prema uputama Za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti Covid-19 vezano uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./ 2022. koje je izdao Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja 5. studenog 2021, odvijati će se prema ovim preporukama  po modelu A – svi učenici idu na nastavu u školu.

Nadamo se da ćemo svi ostati zdravi i nastavu slušati u prirodnom okruženju učionice! Ostajte zdravi!

Ravnateljica:  Nataša Šego