Obavijest o održavanju nastave 1.11. – 5.11.2021. godine

Donosimo vam obavijest o trajanju jesenskog odmora učenika te održavanju nastave prema Modelu C.

Blagdan Svih svetih je u ponedjeljak 1.11.2021. godine. Prema školskom kalendaru za šk. god. 2021./2022. u utorak i srijedu 2. i 3. studenog 2021. godine traje jesenski odmor učenika i nema nastave.

Zbog novonastale situacije sa širenjem epidemije bolesti COVID-19 te osobito velikog porasta broja novozaraženih osoba među učenicima, Stožer civilne zaštite Osječko-baranjske županije preporučuje nastavu po Modelu C – nastavu na daljinu za sve razredne odjele.

Sukladno preporuci, nastava će se u OŠ “Silvije Strahimir Kranjčević” u četvrtak i petak, 4. i 5.11.2021. godine održati po Modelu C – nastava na daljinu u svim razrednim odjelima.

Želim Vam mirne blagdane i ugodan jesenski odmor.

Ravnateljica Nataša Šego