Imam plan za otpad

Dramska skupina naše škole učestvovala je na natjecanju za najmaštovitiji igrokaz  23.5. 2019. u Josipovcu Punitovačkom, u sklopu projekta Imam plan za otpad. Učestvovali su učenici 1. i 4.r. pod vodstvom učiteljice Sanje Pejčić, voditeljice dramske skupine. Bili smo jako vrijedni, nastupili smo s novim igrokazom pod nazivom Šumska eko-priča. Imali smo odlične kostime koje je izradila učiteljica Majda Rončević, voditeljica likovne skupine. Za scenografiju se pobrinula ravnateljica Nataša Šego koja je napravila prekrasno drveće. Na žalost, nismo pobijedili ali su nas svi hvalili. Posebno je bila zanimljiva naša pjesma, u stilu pravih repera. Koliko smo bili dobri govori i činjenica da smo pljesak dobili i tijekom izvođenja igrokaza.

Sanja Pejčić